Steun Hart voor Urk!
Borden urk

Home Borden urk


Borden urk
borden urkEr schijnt wat aan de singels te gaan gebeuren. Althans dat beweert een bord aan de ingang van ons dorp bij het Shell benzinestation. Graag wil Hart voor Urk weten wat het beleid van het collega is ten aanzien van het plaatsen van zulke monsterlijke borden. Als er verkiezingen op komst zijn, wordt er op diezelfde plek een minuscuul bordje geplaatst waarop de verkiezingsposters een plaats kunnen krijgen. Wanneer er meer dan vier partijen meedoen dan wordt het passen en meten om je biljet kwijt te raken. Nog kleiner waren de borden met daarop: welkom in de kerk. Waar zijn die overigens gebleven? Nu staat er een reus van een bord bij de ingang van ons dorp. Wie betaalt dit? Hart voor Urk vindt dit bord uitdagend, aanmatigend, overdeven en niet passend bij ons fraaie dorpsingang. Vandaar dat Hart voor Urk graag wil weten wat het beleid van het college is? En kunnen we nog meer van deze kleurloze en smaakloze borden in ons dorp verwachten?
 
Coalitieakkoord
Bekijk hier het coalitieakkoord.
Video's
Bekijk hier onze video's.