Steun Hart voor Urk!
Algemene beschouwingen HVU en Motie Busplein

Home Algemene beschouwingen HVU en Motie Busplein


Algemene beschouwingen HVU en Motie Busplein

wind in de zeilenUrk, een gemeente met wind in de zeilen. U hoort het goed, onze gemeente heeft de wind in de zeilen, en dit vervult ons als politieke partij HVU met dankbaarheid, dankbaarheid naar Hem die alle dingen bestuurd. Wat kan er veel veranderen in een jaar, daar waar we vorig jaar over vele zaken met zorg vervuld waren, is er nu verwachting en vele redenen tot dankbaarheid. Redenen tot dankbaarheid, maar ook droefheid. Dierbaren zijn ons in de afgelopen periode ontvallen, begin dit jaar werd ons dorp nog opgeschrikt door het vergaan van de Z85 met het verlies van 4 levens. Laten we achterblijvers op blijven dragen in het gebed en hen niet vergeten in deze moeilijke tijd.

Lees meer: Algemene beschouwingen

Lees meer: Motie openbaar vervoer

 
Coalitieakkoord
Bekijk hier het coalitieakkoord.
Video's
Bekijk hier onze video's.